Vaše bonusy

10% -tná zľava pri prvej objednávke po registrácii

Na vašej prvej objednávku po registrácii, dostanete od nás ako uvítací darček 10% zľavu na celú prvú objednávku.

Vernostntná zľava 5%

Od tretej objednávky budete mať v našom E-shope 5% trvalú zľavu. Túto zľavu môžete potom kombinovať so zľavovými kupónmi, ktoré čas od času vyvěsíme na našom Facebooku, alebo ktoré budú prostredníctvom nášho obchdniho "Infa" per email posílány.Tímto môžete dosiahnuť pre Vás dosť výhodných a zaujímavých zliav.

S hromažďování tovaru - zľavy až 30%

Pri objednávke nad 20 000 kč (bez DPH), ponúkame zľavu 30 percent na konečnú cenu celej objednávky

Poštovné zadarmo

Pri objednávke nad 100 Euro (a platbe vopred prevodom alebo GoPay, PAYPAL)

Ku každej objednávke darček.

Ku každej objednávke dostanete darček, ktorý sa budeme snažiť tak voliť, aby pokiaľ možno čo najbližšie korešpondoval s Vašou objednávkou alebo eventuálne Vás inšpiroval k novému smeru korálkovaniu.

Veľmi rýchly servis

Nám veľa záleží na tom, aby Vám objednaný tovar bolo zaslané v ten istý deň, kedy na naše konto bude pripočítaná dojednaná splatná čiastka. V prípade, že dohodnutú splatnú sumu prevediete na naše konto v deň dohodnutej objednávky, objaví sa na našom konte s pravidlá hneď na druhý deň a Vami objednaný tovar Vám bude ihneď obratom zaslané. U prípadného platenia "na dobierku" zasielame tovar najneskôr nasledujúci deň.

Na naše chyby reagujeme okamžite.

Ak malo by sa stať, že sa pri objednávke vlúdi chybička, (predsa len sme ľudia a tovar je veľké mnonžství), bude okamžite po Vašu reklamáciu korigované, samozrejme na naše náklady a malým darčekom na ospravedlnenie. V prípade, že našej špedíciu prebehne tovar s chybou, bude okamžite po Vašu reklamáciu vymenený a to tiež samozrejme na naše náklady.