O nás

Vážení zákazníci,

vítame Vás v našom internetovom obchode s korálkami a súvisiacim tovarom.

Snažili sme sa vytvoriť príjemné a intuitívne prostredie, v ktorom Vám bude milo a kde si oddýchnete od pretechnizovaného sveta. Sme partia mladých ľudí  a kamarátov (...niektorí aj v päťdesiatich stále mladí, s veľkými skúsenosťami). Korálky jednoducho milujeme. A práve preto Vám ich chceme ponúkať v príjemnom prostredí, profesionálne nafotené, tak, aby všetko potešilo Vaše oko aj ducha. Náš e-shop pre Vás stále rozširujeme, pričom v súčasnosti ponúkame viac ako 8 100 produktov, starostlivo zotriedených do prehľadných skupín.

Za zdanlivo jednoduchým vzhľadom e-shopu sa skrýva moderná paleta nástrojov, ktoré Vám umožní pohodlné nakupovanie, pri ktorom sa budete cítiť (aspoň v to dúfame) príjemne.

Privítame všetky podnety na zlepšenie našich služieb a sortimentu, preto nás neváhajte kontaktovať s Vašimi želaniami a odporúčaniami. Budeme sa snažiť Vám vyhovieť a splniť Vaše priania a budeme za to veľmi radi.

Všetok ponúkaný tovar máme na sklade.

Želáme si, aby ste s nami boli spokojní. Nakupujeme tovar od českých, japonských dodávateľov aj čísnkých (najmä komponenty) a snažíme sa nakupovať ako lacnejšie korálky, tak luxusný drahší tovar. Ak sa stane, že s korálkami nebudete spokojní, nemajte obavy, všetko vyriešime k Vašej spokojnosti, korálky na naše náklady vymeníme, či Vám vrátime peniaze.

Želáme vám pekné chvíle strávené v našom - Vašom korálkovom svete.