Informácie o platbe platobnou kartou

Platba kartou znamená v dnešnej dobe jednoduchý, celosvetovo najviac používaný a úplne istý spôsob platby.

Pri platbe platobnou kartou dochádza iba k blokácii platobnej čiastky na Vašom bankovom konte. Na stiahnutie tejto sumy dôjde až po dodanie objednaného tovaru na báze faktúry, ktorá Vám bude zaslaná per e-mail. Ak malo by sa stať, že niektoré tovaru na sklade nebude a teda nebude dodaný, zostane prebytočná suma na Vašom konte. Prečo je platba kartou tak bezpečná? Pri akceptácii platobnej karty, využívame plne 3D-Secure riešenie, teda tú najmodernejšiu aplikácie kartových asociácií Mastercard a Visa, ktoré umožňujú bezpečné platby internetom. Jedná sa tu o celosvetovo štandardnú platobný proces a akceptáciu platobných kariet, ktorá s pohľadu bezpečnosti a komfortu, spĺňa tie najnáročnejšie požiadavky ako obchodných partnerov tak i spotrebiteľov nakupujúcich a obchodujúcich prostredníctvom internetu. Údaje s Vašej platobnej karty zadávate priame len Vašej banke. Žiadny z nášho personálu nemá k údajom na Vašej platobnej Karte prístup. Prenos dát sa koná prostredníctvom zabezpečeného protokolu HTTP, ktorý tieto dáta zakóduje.

Prítomnosť: log Verified by Visa Kartenasociation Visa, und MasterCard Secure Code Kartenasociation MasterCard, zaisťuje bezpečnú platbu (peňažné transakciu) v našom internetovom obchodnictvu.

V prípade, že by sa transakcia nepodarila, nezadávajte

V ŽIADNOM PRÍPADE OBJEDNÁVKU ZNOVU !! Budeme Vás automaticky kontaktovať ohľadom iné metódy zaplatení (bankovým prevodom alebo dobierkou).

INFORMUJTE SA VO VAŠEJ BANKY O MOŽNOSTIACH POUŽITIA VAŠEJ PLATOBNEJ KARTY K peňažné transakcie V INTERNETOVOM OBCHODOVANIE !!

Platobné karty, ktoré akceptujeme: VISA Electron VISA Maestro (V prípade, že ju Vaša banka zaradila do 3-D secure systemu.) MasterCard, MasterCard Electronic 

Používanie kariet: VISA Electron a Maestro je akceptované iba v prípade, že banka, ktorá ju vydala to umožňuje.